سئو چیست و چرا مهم است؟

طراحی وب سایت و سئو

سئو چیست و چرا مهم است؟

احتمالاً چندین بار شنیده اید که بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) ابزاری حیاتی برای بازاریابی دیجیتال است. سئو از چندین عنصر مختلف تشکیل شده است و بسیارمهم است زیرا وب‌سایت شما را بیشتر نمایان می‌کند و این به معنای بازدید بیشتر است.

عناصر مهم سئو

کلیدواژه‌ها

 به دنبال کلماتی باشید که دارای نرخ جستجو بالا و رقابت کم هستند. همچنین می‌توانید از کلمات کلیدی برای بهینه‌سازی همه عناوین، URL ها و عناصر SEO در صفحه خود استفاده کنید.

محتوا

محتوای صفحه وب، فیلم‌ها، وبلاگ‌ها، اینفوگرافیک ها، پادکست‌ها، کتاب‌های الکترونیکی و پست‌های شبکه‌های اجتماعی از لینک‌های داخلی سئو سایت شما هستند.

سئو خارج صفحه

تکنیک اصلی مورد استفاده برای SEO خارج از صفحه، ایجاد بک لینک (لینک‌های خارجی) است، زیرا بک لینک‌های باکیفیت از سایت‌های خارجی به سایت شما به موتورهای جستجو (گوگل) می‌گویند که سایت شما با ارزش و با کیفیت است و این باعث اقتدار سایت شما می‌شود.

سئو محلی

SEO محلی هر چه بیشتر افراد از دستگاه‌های تلفن همراه برای جستجو استفاده می‌کنند اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند. این روزها 57٪ از کل جستجوها از طریق رایانه‌ها و تلفن‌های هوشمند انجام می‌شود و نیمی از این جستجوها قصد محلی دارند.

بازاریابی موتور جستجو

بازاریابی موتور جستجو (SEM) به تلاش‌های بازاریابی پولی اشاره دارد و شامل مواردی مانند تبلیغات محلی، Google AdWords، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، پرداخت به ازای هر کلیک، تبلیغات خرید Google، تبلیغات نمایشی و موارد دیگر است.

ترافیک وب

افزایش ترافیک وب یکی از اهداف اصلی سئو است و وقتی میزان بازدید سایت شما بالا می‌رود، رتبه‌بندی سایت برای گوگل افزایش می‌یابد.

اگر می‌خواهید برای یافتن وب‌سایت خود از طریق موتور جستجو چشم‌انداز بیشتری داشته باشید، پس به روش‌های (SEO) نیاز دارید که به شما کمک کند تا در صفحات اولیه گوگل قرار بگیرید.

اساساً اقتدار درسایت به این معنی است که وب‌سایت شما قابل‌اعتماد، با کیفیت، مرتبط و دارای مواردی برای ارائه به کاربران هست. درنتیجه افراد بیشتری را به سایت خود هدایت می‌کند، به شما رقابت بیشتری می‌دهد و در آخر به نفع فروش بیشتر و رشد تجارت شماست.

این مقاله را به اشتراک گذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email

عضویت در خبرنامه ما

به روزرسانی شوید و از بهترین ها بیاموزید

جستجوی بیشتر

سرعت سایت
وبلاگ

سرعت و عملکرد وب‌سایت چقدر مهم است؟

سرعت و عملکرد وب‌سایت: وقتی به عملکرد وب‌سایت فکر می‌کنید، سریع‌ترین عامل قابل‌مشاهده برای سایت شما سرعت است. این بدان معناست که وب‌سایتی که به

آیا می خواهید تجارت خود را تقویت کنید؟

با ما در تماس باشید